Letiště Ostrava

letenky-bg-header-title.png
     

         

Letiště Leoše Janáčka Ostrava

 

Letiště Ostrava-Mošnov je od 1. červenec 2004 ve vlastnictví Moravskoslezského kraje. Provozovatelem letiště je společnost Letiště Ostrava, a.s.. Letiště Ostrava je dynamicky se rozvíjejícím organismem a dnes zde můžete potkat letouny nejrůznějších dopravců z celého světa na charterových letech, stejně jako stroje domácích leteckých společností. Mezinárodní letiště Ostrava se stalo důležitým partnerem pro rozvoj celého moravskoslezského regionu.

Letiště Ostrava se nachází cca 15 km od Ostravy mezi městy Mošnov a Studénka. Letiště Ostrava je idálním startovním bodem pro cestu do mnoha evropských destinací. Na letišti Ostrava nechybí ani možnosti pro stravování nebo nakupování, takže se při čekání na Váš let rozhodně nebudete nudit.

Z ostravského letiště nejčastěji létají turisté do Řecka, Egypta, Turecka a Bulharska. Mezi letecké společnosti spolupracující s letištěm patří např. České Aerolinie, Smartwings, Travel Service, KLM Royal Dutch Arlines a další.

 

Mapa Letiště Ostrava

 

Kliknutím zvětšíte, zdroj: airport-ostrava.cz

 

Akční last minute zájezdy z Ostravy

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Vzdálenosti na Letiště Ostrava

 

Ostrava-centrum              20 km
Frýdek-Místek22 km
Rožnov pod Radhoštěm34 km
Opava41 km
Valašské Meziříčí43 km
Karviná43 km
Třinec52 km
Olomouc82 km
 

Poloha Letiště Ostrava

 

 

Doprava na letiště

 

Příjezd od Ostravy (z centra):

Z centra ulicí Mariánskohorská s označením E58. Přes velkou křižovatku „Vodárna“ (vyznačena šipkou) se pokračuje směr Dubina. Asi po 3 km dojedete na křižovatku, po levé straně je ÚMOb Jih, dáte se doprava, stále po silnici č. 58. Projedete obce Nová Bělá, Krmelín, Stará ves n. Ondřejnicí, Petřvald. Po projetí Petřvaldu narazíte na řeku Lubina, asi po 800 m. dojedete na rozcestí. Bude tam i benzínová pumpa. Jste na začátku obce Mošnov. Na oné křižovatce se dáte doprava, ujedete zhruba půl kilometru a jste před halou letiště.

Příjezd od Příbora, Nového Jičína, Frýdku-Místku:

Ze silnice R48 se sjede u Příbora na Skotnici a Mošnov. Po 5 km dojedete do Mošnova, který projedete a na konci obce narazíte na levé straně na benzínovou pumpu. Je na velké křižovatce, takže není šance ji minout. Dejte se tedy na té křižovatce doleva, ujedete zhruba půl kilometru a jste před halou letiště.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje